News

Calvin Harris i Dua Lipa retro w wakacyjnym klipie do „One Kiss”. ZOBACZ

Calvin Harris i Dua Lipa retro w wakacyjnym klipie do „One Kiss”. ZOBACZ

screen YouTube.com/Calvin Harris

To może być piosenka tych wakacji! „One Kiss” szkockiego dj-a i albańskiej wokalistki od kilku dni podbija listy przebojów. Do tego Calvin Harris i Dua Lipa właśnie pokazali klip do piosenki, który przywodzi na myśl niekończące się wakacje.

Palmy, morze, wydmy, fale, obłędna Dua Lipa, cała w vintage i Calvin Harris w garniturze serwujący drinki. Czy potrzeba czegoś więcej? Nowy klip tego duetu to idealna pocztówka z wakacji! W scenie przypominającej klimatem stare Hollywood Calvin i Dua relaksują się przy basenie, a w tle migają cały czas wakacyjne zdjęcia z zachodami słońca. 

Zobaczcie kolorowy i mega wakacyjny klip od tej dwójki!

 

Przypomnijmy, że to pierwsza kolaboracja tej pary. Calvin Harris wydał latem 2017 roku krążek Funk Wav Bounces Vol. 1, na której znalazły się takie utwory jak „Feels” z Pharrellem Williamsem czy Katy Perry i „Faking It” z Kehalni i Lil Yachtym. Jego ostatni singiel to „Nuh Ready Nuh Ready” z raperem PartyNextDoor. Dua wydała natomiast w 2017 swój debiutancki album, zatytułowany po prostu „Dua Lipa”, z którego pochodzą kawałki „Be The One”, "No Lie” czy ostatni singiel „IDGAF”.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj