News

4FUN.TV x CCC: te boomerangi wygrały! Czekamy na Twój

4FUN.TV x CCC: te boomerangi wygrały! Czekamy na Twój

fot. materiały własne/4FUN.TV

Wszyscy kochamy taniec – ten bardziej i mniej profesjonalny, nieważne czy jako wykonawcy czy jako widzowie. Taniec pozwala wyzwolić emocje, zapomnieć o całym świecie, a także zadbać o kondycję i sylwetkę. Dlatego też razem we współpracy z CCC stworzyliśmy wyjątkowe wyzwanie, w którym mogliście wykazać się tanecznymi skillsami i zgarnąć mega nagrody.

Videoclip dance to hit nastolatków! Jak się do tego zabrać? >>

Nasz taneczny konkurs z CCC dobiega końca! Jeśli jeszcze chcecie popisać się swoim flow prosto z parkietu i powalczyć o genialne nagrody – macie czas do 4 września do 23:59!

Waszym zadaniem jest przesłanie nam za pomocą formularza na stronie lub naszego FunBota nagranego przez siebie boomeranga, na którym pokażecie swój najlepszy taneczny ruch – do zgarnięcia 3000zł na wydanie na spełnienie tanecznego marzenia. Z tą kasą możecie zrobić CO TYLKO CHCECIE!

Sneakersy modne i wygodne? 4 zasady, których musisz się trzymać przy wyborze butów dla fanów tańca >>

Jeśli nie zgarniecie nagrody głównej – nie martwcie się. Do wygrania zostało jeszcze 30 voucherów o wartości 200 PLN na zakup butów w CCC, w których podbijecie niejedną salę taneczną! Co powiecie na nowe modele Adidasa, Converse’a, Reeboka, Sprandi lub Pumy? Czekają na Was jeszcze tylko przez kilkanaście godzin!

Zobaczcie boomerangi osób, które już zgarnęły nagrody od CCC – podejmujecie wyzwanie? Na mieście mówią, że warto... ;)


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj