News

Fame MMA 3: awantura na konferencji prasowej [VIDEO]

Fame MMA 3: awantura na konferencji prasowej [VIDEO]

Marta Linkiewicz w oktagonie stanie przeciwko Esmeraldzie Godlewskiej - tak zapowiada się jedna z najciekawszych i zdecydowanie najbardziej kontrowersyjnych walk FAME MMA 3. Ta gala sportu to walki znanych youtuberów, celebrytów i influencerów.

Pod koniec marca w Łodzi odbędzie się 3. edycja walk internetowych gwiazd. Podczas tej gali największe emocje budzi starcie Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz. Z resztą panie rozpoczęły starcie już podczas konferencji. W ruch poleciały butelki i szklanki, a zapowiadało się dość niewinnie, Esmeralda zapytana o emocje między nimi odpowiedziała:

"Między nami jakiś taki luz za duży."

Żeby za chwilę dodać:

"Dla mnie jest nikim, dlatego jej nie obrażam, bo nie obrażam osób, które mnie kompletnie nie interesują. Na ringu najchętniej wyj***ła bym jej najchętniej, za przeproszeniem, w mordę, sprowadziła do parteru i tyle"

Na odpowiedź rywalki nie trzeba było długo czekać:

"Będziesz robić pa*ę co najwyżej, wiesz?"

Dalszego rozwoju sytuacji można się było spodziewać. Panie nie szczędziły sobie inwektyw i gróźb, z resztą niczego więcej byśmy się nie spodziewali. Co się faktycznie wydarzy podczas gali? Będziemy mogli się przekonać już 30 marca w Łódzkiej Atlas Arenie.

Reakcja Esmeraldy na wyrok za jazdę pod wpływem

Fame MMA 3 to nie tylko Esmeralda i Linkmaster. W oktagonie saną między innymi: Isamu, Bonus BGC, Dawid Malczyński, Kamil Hassan, Krystian "Krycha Wilczak i wielu innych!

FAME MMA 3 - konferencja Linkiewicz vs Godlewska. Uwaga! Video jest tylko dla widzów pełnoletnich.

 

 

 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj