News

Michele Morrone zagra główną rolę w polskich 50 Twarzach Greya?!

Michele Morrone zagra główną rolę w polskich 50 Twarzach Greya?!

fot. YouTube.com/Universal Pictures UK

Prawdopodobnie to Michele Morrone zagra główną rolę w polskich 50 Twarzach Greya! Morrone w swojej karierze ma już m.in. występ w superpopularnym programie. Sprawdzi się w filmie?

Eurowizja 2020 już z pierwszą wpadką >> 

365 Dni – o czym jest?

365 Dni to debiutancka książka Blanki Lipińskiej. Powieść erotyczna została wydana w 2018 roku i bardzo szybko stała się bestsellerem. Tytuł został okrzyknięty nawet „polskimi 50 Twarzami Greya”.

365 Dni było reklamowane w mediach jako połączenie właśnie 50 Twarzy Greya i Ojca Chrzestnego. To historia pochodzącego z Sycylii gangstera Massimo, który, stykając się ze śmiercią, poznaje Polkę o imieniu Laura. Mężczyzna zakochuje się i chce zrobić wszystko, żeby Laura została z nim na zawsze. Porywa kobietę i daje jej 365 dni na to, żeby ona też go pokochała. 

W 2018 roku w księgarniach pojawiła się druga część historii o Massimo i Laurze – Ten Dzień. W maju 2019 roku do sprzedaży trafiła trzecia część – Kolejne 365 Dni.

Eva Longoria wyreżyseruje film o twórcy smaku chrupków Cheetos >> 

365 Dni – film

W lutym 2019 Blanka Lipińska potwierdziła, że jej debiutancka powieść zostanie zekranizowana. Mówiło się, że reżyserem 365 Dni będzie Maciej Kawulski, który na początku roku debiutował filmem Underdog. Film 365 Dni prawdopodobnie wejdzie do kin w lutym 2020 roku.

Kto zagra główną rolę w "polskich 50 Twarzach Greya"? Jakiś czas temu Blanka Lipińska na InstaStory pokazała aktora, który wcieli się w postać Massimo, ale nie zdradziła jego tożsamości. ;-) Według doniesień portali tajemniczym przystojniakiem, który zagra gangstera jest Michele Morrone. Sama autorka powieści 365 Dni, pytana o to czy „polskim Greyem” będzie 28-letni Włoch miała odpowiedzieć tylko: Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy

Michele Morrone – kim jest?

Michele Morrone urodził się 3 października 1990 roku w Apulii (Włochy). Jak podają źródła aktor ma już na swoim koncie kilka ról w popularnych serialach, dzięki którym stał się w swoim kraju bardzo popularny. W 2016 roku Michele Morrone wziął udział we włoskiej wersji programu Taniec z Gwiazdami. Zajął w show drugie miejsce.

Myślicie, że Morrone sprawdzi się w roli Massimo?  

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mija moje 365 DNI 🙏🏼 Dokładnie rok temu debiutowałam jako autorka. Miałam plan na ten rok i wykonałam go z duuuużą nadwyżką 👏🏼 Konsekwencja ! To coś co mi bardzo pomogło. Wiara w siebie i w sukces to klucz do realizacji - nie zależnie od tego jaki jest cel. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które pomogły mi w tej drodze ❤️ Dziękuje także osobom, które podstawiły mi nogę, wbiły nóż w plecy i opluły mnie 🙌🏼 Ci pierwsi pozwolili mi stać prosto, Ci drudzy wzmocnili każdy mięsień 💪🏼 Ale bez WAS...bez Was kochani FANI byłabym nikim! I dobrze to wiem...🙏🏼 Dziękuje, że kochacie moje powieści ❤️ Dziękuje, że bronicie mnie jako człowieka ❤️ Dziękuje, że martwicie się o mnie ❤️ Dziękuje, że czytacie ❤️ Jeszcze nie teraz...ale obiecuje, że napisze Wam kolejne książki. Tym razem nie dla siebie, tym razem WYŁĄCZNIE dla Was 💋 Niechaj każdy z Was dziś napije się ze mną „lampkę wina” za nasz wspólny sukces 🥂 ... Dziękuje 🤘🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Paulina
    nie jest to dobry kandydat. Massimo nie miał tatuaży. chyba, że w jakiś sposób je ukryją. jeżeli chodzi o pozostałe cechy wyglądu zdecydowanie pasuje do tej roli.
    miesiąc temu