News

Piotr Woźniak-Starak: zamieszanie z pogrzebem producenta

Piotr Woźniak-Starak: zamieszanie z pogrzebem producenta

fot. instagram.com/robertbiedron

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Chwilę przed pochówkiem wyniknęło zamieszanie z pogrzebem producenta.

Piotr Starak pożegnany przez żonę TYMI słowami >> 

Piotr Woźniak-Starak: pogrzeb

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka poinformowała, że pogrzeb producenta odbędzie się w piątek 30 sierpnia. Wtedy do grobu zostanie złożona urna z jego prochami. Z kolei żałobna msza święta zostanie odprawiona dzień wcześniej o godzinie 19:00 w kościele w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej.

Podawano, że 39-latek zostanie pochowany w miejscowości Fuleda na Mazurach, przy jeziorach Dobskim i Kisajno, gdzie jego rodzina ma posiadłość.

Piotr Woźniak-Starak – kim był? >> 

Portale podawały, że rodzina Piotra Woźniaka-Staraka musiała otrzymać specjalne zezwolenie od sanepidu, żeby móc pochować go na Mazurach. Urna z prochami miałaby zostać przetransportowana do Fuledy helikopterem. Podawano, że część prochów Woźniaka-Staraka zostanie rozsypana nad jeziorem Kisajno.

Z kolei inne źródła informują, powołując się na dyrektora olsztyńskiego sanepidu, że rodzina milionera nie starała się o możliwość pochowania producenta w innym miejscu niż cmentarz.

Nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu - czytamy.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się bez przeszkód. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żegnaj Piotr. Najszczersze kondolencje dla całej Rodziny🖤 #piotrwozniakstarak

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj