News

POLITYKA Vegi – jak było na premierze? Zobacz w 4FUN.TV

POLITYKA Vegi – jak było na premierze? Zobacz w 4FUN.TV

fot. materiały własne/4FUN.TV

Polityka to najnowszy film Patryka Vegi, który ma spore szanse na stanie się najpopularniejszą polską produkcją filmową 2019 roku. Kontrowersyjny reżyser wziął na tapetę sytuację polityczną w Polsce i postanowił ją zobrazować na wielkim ekranie. Premiera Polityki odbyła się 4 września 2019 roku.

POLITYKA: kto gra kogo w nowym filmie Patryka Vegi? [OBSADA] >>

Vega za pomocą świetnych aktorów stworzył postacie odwzorowujące czołowe osoby w naszym państwie – np. Jarosława Kaczyńskiego gra genialny Andrzej Grabowski, w Beatę Szydło wciela się Ewa Kasprzyk, a Antonim Macierewiczem „został” Janusz Chabior. 

Patryk Vega niejednokrotnie przed premierą wypowiadał się w mediach, że czuje się szantażowany przez polityków, a ich działania mają na celu opóźnić i zatuszować premierę Polityki. Przypomnijmy, że nowy film Vegi trafił do kin na miesiąc przed wyborami parlamentarnymi, które zaplanowane są na 13 października. 

Polityka - plansze końcowe zaskakują. To sposób na obronę Vegi przed prawnikami? >>

Nasz prezenter Dawid Muszyński zaprosił Patryka Vegę do swojego programu Podcast! Kamera! Akcja!. Podczas rozmowy reżyser zdradził m.in., że promocja Polityki była wręcz blokowana przez niektóre media. Całość podcastu z Patrykiem Vegą znajdziecie tutaj >>

Nic więc dziwnego, że Polityka wzbudza tak wielkie emocje. Dawid Muszyński udał się wraz z ekipą 4FUN.TV na uroczystą premierę. Co działo się za kulisami zobaczycie już w najbliższy piątek 6 września w programie 4FUN naEkranie – bądźcie z nami od 17:00!
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj