News

Serena Williams śpiewa TOPLESS. Będzie hit?

Serena Williams śpiewa TOPLESS. Będzie hit?

Wikimedia Commons/Edwin Martinez

Serena Williams nie raz angażowała się do projektów prospołecznych. Tym razem tenisistka wzięła udział w kampanii profilaktyki raka piersi. To akcja, która ma na celu promowanie samobadania piersi w celu wczesnego wykrycia choroby nowotworowej.

Serena Williams wystąpiła topless w filmiku, który udostępniła na swoim Instagramie. Nie tylko pokazała się bez stanika, ale również… zaśpiewała piosenkę. To kawałek I Touch Myself  grupy Divinyls.

Z okazji miesiąca Walki z Rakiem Piersi nagrałam swoją wersję hitu Divinyls I Touch Myself, aby przypomnieć kobietom o regularnym badaniu raka piersi. Tak, to przekroczyło moją strefę komfortu, ale chciałam to zrobić, ponieważ jest to problem, który dotyka wszystkie kobiety, niezależnie od koloru skóry na całym świecie. Wczesne wykrycie jest bardzo ważne. Mam tylko nadzieję, że przypomnę o tym kobietom - napisała Serena Williams w opisie video.

Piosenka, którą zaśpiewała Serena nie jest przypadkowa. Chrissy Amphlett, wokalistka Divinyls, zmarła w 2013 roku po długiej walce z rakiem piersi. Miała 53 lata.

XXXTentaction – video z chwili zabójstwa wyciekło do sieci >>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This Breast Cancer Awareness Month I’ve recorded a version of The Divinyls global hit “I Touch Myself” to remind women to self-check regularly. _ Yes, this put me out of my comfort zone, but I wanted to do it because it’s an issue that affects all women of all colors, all around the world. Early detection is key - it saves so many lives. I just hope this helps to remind women of that. _ The music video is part of the I Touch Myself Project which was created in honor of celebrated diva, Chrissy Amphlett, who passed away from breast cancer, and who gave us her hit song to remind women to put their health first. The project is proudly supported by @BerleiAus for Breast Cancer Network Australia. _ Visit the link in my bio to find out more. #ITouchMyselfProject #BerleiAus #BCNA #DoItForYourself

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sandbox workouts with @olympiaohanian 📸: @alexisohanian

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj