News

Szybcy i Wściekli: Polak znokautowany na planie filmu! Jest wideo

Szybcy i Wściekli: Polak znokautowany na planie filmu! Jest wideo

Fot. YouTube.com/Fast & Furious

Polak został znokautowany maczugą na planie filmu Szybcy i Wściekli! Jest wideo z tego zdarzenia. Co się stało? 

Beata Kozidrak w Orange is the New Black! >> 

Szybcy i Wściekli – film

Do tej pory powstało osiem filmów z serii Szybcy i Wściekli. Fani produkcji o zmaganiach gangów samochodowych czekają na jej spin-off – Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw – którego polska premiera zapowiadana jest na 2 sierpnia 2019 roku. Okazało się, że na planie filmu znokautowano Polaka.

Dom ze Zmierzchu do wynajęcia na Airbnb! >> 

Główne role w filmie Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw grają, znani z poprzednich części, Dwayne Johnson i Jason Statham. Przed kamerami w roli aktora pojawi się też wrestler Roman Reigns. Niedawno Johnson wrzucił do internetu filmik, na którym razem z Reignsem opowiedział jak doszło do wypadku z udziałem polskiego operatora.

W jednej ze scen Dwayne Johnson i Roman Reigns mieli udawać, że rzucają maczugą. Reigns chyba za bardzo przejął się zadaniem, bo rzucił bronią naprawdę i trafił w… Łukasza Bielana! Nokaut spowodował, że praca na planie została przerwana, ale tylko na chwilę, bo Polak szybko się otrząsnął i wrócił do obowiązków. ;-) 

(…) Nasz operator kamery, Łukasz Bielan, jest jednym z najlepszych w Hollywood. Mimo że dostał drewnianą maczugą w czaszkę, dalej daje czadu! Kochamy cię, bracie! Łukasz, jesteś mistrzem, jesteś twardszy niż stek za dwa dolary. Już zawsze to będzie jedna z najzabawniejszych rzeczy jakie widziałem! (…) – napisał Johnson.

The Walking Dead - pierwsza zapowiedź wideo trzeciego serialu z serii >> 

Łukasz Bielan – kto to jest?

Łukasz Bielan urodził się w 1967 roku w Warszawie. Jest cenionym operatorem filmowym. Od wielu lat mieszka w Los Angeles. Studiował w prestiżowym Colombia College Hollywood w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat Bielan współpracował z jednym z najwybitniejszych operatorów w historii kina – Svenem Nykvistem. Łukasz Bielan pracował na planach ponad 40 filmów, m.in.: Transformers, Życie Pi, Ziarno Prawdy czy Spectre – produkcji o przygodach Jamesa Bonda z 2015 roku.  

Pójdziecie do kina na Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#HobbsAndShaw world premiere. 🤙🏽

Post udostępniony przez Joe Anoai aka “Roman Reigns” (@romanreigns)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Throwback to warmer days in the desert, working on #Creed2 with @tmsc600 and #LukaszBielan 🏜

Post udostępniony przez Aileen (@aileenmileen)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj