News

Powstanie filmowa wersja Toma i Jerry’ego! Znamy obsadę

Powstanie filmowa wersja Toma i Jerry’ego! Znamy obsadę

Fot. Flickr.com

Powstanie filmowa wersja Toma i Jerry’ego! Znamy aktorów, którzy pojawią się w produkcji. Kiedy premiera?

Harry Potter kończy 39 lat! Jak dziś wyglądają Draco, Neville, Ginny i inni? >> 

Tom i Jerry – wersja aktorska

Animacja o przygodach kota Toma i myszki Jerry została wyprodukowana przez studio Hanna-Barbera. Pierwszy odcinek z serii wyprodukowano w 1940 roku. Do tej pory powstało 11 filmów pełnometrażowych o Tomie i Jerrym. Ostatni - Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz - miał premierę w 2016 roku. Mówi się, że już wkrótce zobaczymy nową wersję oscarowej animacji z udziałem prawdziwych aktorów.

Król Lew: fabularna wersja - recenzja >> 

Portale podają, że aktorską wersję filmu o Tomie i Jerrym wyprodukuje studio Warner Bros. Reżyserem ma być Tim Story, który pracował m.in. przy filmach z serii Fantastyczna Czwórka. Fabuła prawdopodobnie zostanie oparta na scenariuszu Bryana Schulza, Corneliusa Uliano i Kevina Costello.

Do końca nie wiadomo czy nowy Tom i Jerry będzie w całości nieanimowany, jednak w dużej części obsada ma się składać z prawdziwych aktorów. Kto wystąpi w filmie o Tomie i Jerrym? Portale podają, że w produkcji na pewno wystąpią: Ken Jeong, Rob Delaney, Jordan Bolger, Pallavi Sharda, Colin Jost, Chloe Grace Moretz i Michael Pena.

Cameron Boyce: jest oficjalna przyczyna śmierci gwiazdy Disneya >> 

O czym będzie najnowszy Tom i Jerry? Do tej pory nie zdradzono zbyt wiele na ten temat. Źródła podają, że postać grana przez Chloe Grace Moretz poprosi Toma o pomoc. Kot będzie starał się zrobić wszystko, żeby uniemożliwić Jerry’emu zepsucie przyjęcia.

Kiedy premiera aktorskiego Toma i Jerry’ego? Mówi się, że nową wersję animacji będzie można oglądać od 16 kwietnia 2021 roku.  

Pójdziecie do kina na nowego Toma i Jerry’ego?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How many likes for us..? Tag your Tom & Jerry @tomandjerryclub

Post udostępniony przez Tom and Jerry Club (@tomandjerryclub)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj